Materac zeskok do skoku wzwyż profesjonalny
  • Materac zeskok do skoku wzwyż profesjonalny
  • Materac zeskok do skoku wzwyż profesjonalny łączenie
  • Materac zeskok do skoku wzwyż profesjonalny łączenie
  • Materac zeskok do skoku wzwyż profesjonalny
  • Profesjonalny zeskok do skoku wzwyż
  • Kolory materacy zeskoku do skoku wzwyż
  • Kolory siatek kolcoodpornych zeskok do skoku wzwyż
  • Kolory siatek kolcoodpornych zeskok do skoku wzwyż
  • Kolory siatek kolcoodpornych zeskok do skoku wzwyż

Materac zeskok do skoku wzwyż profesjonalny

Materac zeskok do skoku wzwyż profesjonalny marki Polimat.

ZW50-P300400
Polimat
Długość
Szerokość
Wysokość
7 713,71 zł
Brutto
Ilość
Produkt na zamówienie
 

Bezpieczne zakupy i szybka realizacja

 

Ekspresowa dostawa kurierska

 

14 dni na wymianę lub zwrot

Profesjonalny materac, kompletny zeskok do skoku wzwyż marki Polimat. 

Zeskok do skoku wzwyż skonstruowany z wygodnych do transportu segmentów. Pokrowiec górny zeskoku wykonany został ze specjalnego materiału PCV jednostronnie powlekanego. Boki z zastosowaną w środku siatką odpowietrzającą zapewniającą swobodną cyrkulację powietrza, spód z materiału antypoślizgowego.

Poszczególne segmenty zeskoku do skoku wzwyż połączone są ze sobą za pomocą taśmy żakardowej z samozaciskowymi stalowymi klamrami.

Charakterystyczna, komorowa konstrukcja i wykonanie wkładu z wysoko gatunkowej pianki PU, gwarantują doskonałą amortyzację i stabilność materaca podczas użytkowania.

Wszystkie elementy zeskoku wyposażone są w mocne uchwyty do transportu. Kołderka wykonana jest obustronnie z profesjonalnej siatki kolcoodpornej przez co zwiększa się dwukrotnie trwałość całego zeskoku.

Bez napięciowy system łączenia kołderki z zeskokiem zapobiega niepotrzebnemu utwardzaniu strefy lądowania skaczącego i pozytywnie wpływa na komfort oddanego skoku.

Materace do skoku wzwyż wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które w połączeniu z nowoczesną technologią, dają najbezpieczniejszy, wygodny i trwały produkt, którego jakość została potwierdzona przez Instytut Sportu – Certyfikatem Bezpieczeństwa ważnym wyłącznie z logo firmy Polimat, na większość których producent materacy gimnastycznych udziela 2 letniej gwarancji.

Zeskok do skoku wzwyż dostępny jest w 7 wariantach kolorystycznych materacy i 3 wariantach kolorystycznych siatek kolcoodpornych.

Koszt transportu zeskoku wacha się w granicach od 369 PLN (najmniejszy zeskok) do 700 PLN (wszystkie pozostałe zeskoki).

LEGEND to marka specjalizująca się w sprzęcie  sportowym dla szkół i klubów sportowych. Markę tworzą osoby bezpośrednio związane ze sportem jak i pasjonaci. Produkty marki LEGEND są cenione i rozpoznawane na rynku już od dekady. Oferuje je każda dobra hurtownia sportowa oraz sklep sportowy.

Rodzaj Zeskok do skoku wzwyż profesjonalny
Materiał Pokrowiec górny - PCV, Konstrukcja - pianka PU, Kołderka - siatka kolcoodporna
Długość 300 - 500 cm
Wysokość 50 - 80 cm
Szerokość 400 - 600 cm
Kolor 7 kolorów materacy i 3 kolory siatki kolcoodpornej
Ilość komplet

Sprawdź 13 podobnych produktów w tej kategorii:

arrow_upward