piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt
 • piłkochwyt

Siatka na piłkochwyt zewnętrzny 1mkw

Siatka do Piłkochwytów o grubości splotu 3mm,  zielone, ( inne kolory - dłuższy czas realizacji)

polipropylenowa, bezwęzlowa, oczko 100mm

Czas dostawy ok 4dni.

Czas dostawy może zostać wydłużony.

Szyjemy siatki na miarę, czas dostawy jest uzależniony od dostępności surowców.

PIŁKOCHWYT ZEW.
Legend
11,07 zł
Brutto
Ilość
Na zamówienie
 

Bezpieczne zakupy i szybka realizacja

 

Ekspresowa dostawa kurierska

 

14 dni na wymianę lub zwrot

Piłkochwyty zewnętrzne są bardzo istotnym elementem wyposażenia współczesnych obiektów sportowych. Pozwalają na poprawienie płynności rozgrywanych zawodów, zwiększają funkcjonalność boisk oraz bezpieczeństwo ich użytkowników.
 
Standardowo siatki takie montowane są na słupach aluminiowych lub stalowych. Do konkretnych dyscyplin sportowych stosowane są siatki z określonym rozmiarem oczka:
 • boiska do piłki nożnej - siatki o oczku 10x10

Siatka 3mm zielona

 • korty tenisowe - siatki o oczku 4,5x4,5
 • pola golfowe - siatki o oczku 2,5x2,5 

Siatki mogą dodatkowo być wyposażone w obciążenie dolnej krawędzi siatki. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki na różnego rodzaju obiekty, dostosowane do Państwa potrzeb.

Współczesne wymagania funkcjonalności i bezpieczeństwa stawiane przed halami sportowymi czynią z siatek ochronnych niezbędny element ich wyposażenia. 
Piłkochwyty na ściany szczytowe są istotnym elementem wyposażenia obiektu do gry w piłkę ręczną i piłkę nożną. Chronią one również ściany przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.
 
Siatki ochronne na okna zapewniają ćwiczącym niezbędny komfort 
i bezpieczeństwo. Siatki wykorzystuje się też w ochronie trybun i widowni, sufitów, elementów nagłośnienia i oświetlenia.
 
Ważnym zastosowaniem siatek są również kotary grodzące hale na sektory. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki szyte pod wymiar specjalnie wg Państwa zlecenia. Dodatkowo siatka może być wyposażona w obciążenie dolnej krawędzi oraz komplet akcesoriów do montażu.

Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania normy PN EN 748

TECNOLOGIA DEPORTIVA - NASZ PARTNER

Firma Tecnologia Deportiva od ponad 35 lat produkuje najwyższej jakości siatki sportowe, siatki ochronne oraz siatki budowlane. Jest jednym ze światowych liderów na tym rynku. Jej produkty dostępne są w całej Europie, oraz w takich krajach jak: Republika Południowej Afryki, Australia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Łącznie firma wysyła swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie

Siatki dostarczane przez firmę Tecnologia Deportiva używane były na wielu imprezach sportowych najwyższej klasy m.in. na Igrzyskach Olimpijskich w 1992 roku w Barcelonie oraz na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w 2010 roku w RPA i w Brazylii w 2014. Nasz Partner jest również partnerem technicznym wielu hiszpańskich federacji sportowych np. związku koszykówki, siatkówki, czy piłki ręcznej. Siatki produkowane przez firmę Tecnologia Deportiva możemy spotkać na najważniejszych sportowych arenach świata w tym na Santiago Bernabeu, Camp Nou, Old Trafford czy Stamford Bridge.

Wieloletnie doświadczenie Naszych Partnerów oraz ich wielka dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów niech będą dla Państwa zapewnieniem do skorzystania z naszych usług.

SZEROKA GAMA KOLORÓW

Oferujemy Państwu szeroką gamę kolorystyczną. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki w kolorach: białym, czarnym, zielonym, żółtym, czerwonym i niebieskim, oraz siatki dwukolorowe. 

Biała1.jpg    Czerwona1.jpg          

RÓŻNE SPLOTY

Biało-niebieska1.jpg

Siatka 4mm niebiesko biała

Siatka 4mm heksagonalna czerwono biała

Siatka 3mm zielona

Sprawdź 13 podobnych produktów w tej kategorii:

arrow_upward