Siatka ZLG do ręcznej 3m x 2m 5mm PP
  • Siatka ZLG do ręcznej 3m x 2m 5mm PP

Siatka ZLG do ręcznej 3mx2m 5 mm PP

Siatki do piłki recznej o grubości splotu 4mm, białe, czarne, zielone, niebieskie, czerwone, żółte

114450100AA
Legend
Ilość
 

Bezpieczne zakupy i szybka realizacja

 

Ekspresowa dostawa kurierska

 

14 dni na wymianę lub zwrot

Siatki do piłki recznej o grubości splotu 4mm, białe, czarne, zielone, niebieskie, czerwone, żółte gł. 80/100cm

TECNOLOGIA DEPORTIVA - NASZ PARTNER

Firma Tecnologia Deportiva od ponad 35 lat produkuje najwyższej jakości siatki sportowe, siatki ochronne oraz siatki budowlane. Jest jednym ze światowych liderów na tym rynku. Jej produkty dostępne są w całej Europie, oraz w takich krajach jak: Republika Południowej Afryki, Australia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Łącznie firma wysyła swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie

Siatki dostarczane przez firmę Tecnologia Deportiva używane były na wielu imprezach sportowych najwyższej klasy m.in. na Igrzyskach Olimpijskich w 1992 roku w Barcelonie oraz na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w 2010 roku w RPA i w Brazylii w 2014. Nasz Partner jest również partnerem technicznym wielu hiszpańskich federacji sportowych np. związku koszykówki, siatkówki, czy piłki ręcznej. Siatki produkowane przez firmę Tecnologia Deportiva możemy spotkać na najważniejszych sportowych arenach świata w tym na Santiago Bernabeu, Camp Nou, Old Trafford czy Stamford Bridge.

Wieloletnie doświadczenie Naszych Partnerów oraz ich wielka dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów niech będą dla Państwa zapewnieniem do skorzystania z naszych usług.

SZEROKA GAMA KOLORÓW

Oferujemy Państwu szeroką gamę kolorystyczną. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki w kolorach: białym, czarnym, zielonym, żółtym, czerwonym i niebieskim, oraz siatki dwukolorowe. 

RÓŻNE SPLOTY

Siatka 4mm niebiesko biała, 

Siatka 4mm heksagonalna czerwono biała, 

Siatka 3mm zielona. 

Zobacz 1 podobny produkt w tej kategorii:

arrow_upward