Wiata stadionowa W-1 pokryta poliwęglanem komórkowym
  • Wiata stadionowa W-1 pokryta poliwęglanem komórkowym
  • Wiata stadionowa W-1 pokryta poliwęglanem komórkowym

Wiata stadionowa 2-osobowa medyczna W-1 poliwęglan komorowy

 Wiata stadionowa W-1 pokryta poliwęglanem komorowym.

WIATA MEDYCZNA W-1 PK
Inni
Długość wiaty / ilość miejsc
Rodzaj siedziska
Ilość
 

Bezpieczne zakupy i szybka realizacja

 

Ekspresowa dostawa kurierska

 

14 dni na wymianę lub zwrot

Stalowa wiata stadionowa W-1 pokryta w całości poliwęglanem komorowym i wyposażona w pojedyncze, atestowane foteliki z oparciem lub ławkę drewnianą.

Stalowa wiata stadionowa dla zabezpieczenia medycznego zawodów sportowych. Wykorzystywana również jako stoisko dla sędziów, spikera, obsługi technicznej lub dziennikarzy.

Atestowane, najwyższej jakości wiaty sportowe wykorzystywane na wszystkich rodzajach boisk piłkarskich, od Orlików po Extraligę i spełniające warunki wiat zawodniczych w każdej z lig piłkarskich określanych przez PZPN.

RODZAJE WIAT SPORTOWYCH:

Wiaty standardowo posiadają konstrukcję (ramę) wykonaną z profili stalowych dwukrotnie malowanych metodą natryskową na dowolny kolor z palety RAL.

Za dopłatą istnieje możliwość wykonania cynkowania stalowych elementów konstrukcji wiaty. Dajemy możliwość zamówienia cynkowania pod pozycją Cynkowanie konstrukcji stalowej wiaty stadionowej.

WERSJE WIAT STADIONOWYCH:

W podstawowej konfiguracji wiaty sportowe występują w wersji mocowanej na stałe do podłoża.

Wersja bardziej komfortowa jest wyposażona w podest wykonany ze sklejki antypoślizgowej pokrytej sztuczną trawą lub z blachy aluminiowej ryflowanej. Jeśli chcą Państwo zamówić podest prosimy przejść do pozycji Podest wiaty stadionowej dla zawodników rezerwowych

SIEDZISKA SPORTOWE:

Wiaty są wyposażone w pojedyncze foteliki sportowe wykonane z polipropylenu lub ławki drewniane. Posiadają one atesty na: trudnopalność, toksyczność oraz atesty wytrzymałościowe. Podstawowa konfiguracja zakłada montaż fotelików z oparciem wysokości 11 cm, 25 cm lub ławka drewniana.

Opcjonalnie za dopłatą można zamówić wiatę z zamontowanymi siedziskami z wyższym oparciem osiągającym 36 cm.

MALOWANIE WIAT:

Wiaty malujemy na wskazany kolor z palety RAL

NAPISY GOŚCIE/GOSPODARZE:

Napisy na wiatach stadionowych dostępne są w dwóch wersjach:

- małe przeznaczone na ściany boczne, 

- duże przeznaczone na tylną ścianę.

Możesz zamówić napisy na wiaty stadionowe przechodząc do pozycji Napisy na wiaty stadionowe GOŚCIE/GOSPODARZE

MATERIAŁY NA POKRYCIE WIAT:

Przy wykończaniu wiat stadionowych stosowane są różne materiały pokrycia chroniącego użytkowników przed warunkami atmosferycznymi. W przypadku oferowanej tu wiaty sportowej jest to poliwęglan komorowy występujący w trzech wersjach: bezbarwny, dymiony lub mleczny (opal).

Opcjonalnie materiałem użytym do pokrycia wiaty może być poliwęglan lity (bezbarwny) lub blacha trapezowa. Co ważne istnieje możliwość łączenia materiałów pokrycia wiaty sportowej tzn. tył z jednego materiału, boki z innego.

KÓŁKA TRANSPORTOWE:

Opcjonalnie wiaty mogą posiadać kółka transportowe w wersji zamocowane na stałe z hamulcem lub opuszczane tylko na czas transportu wiaty. Aby dokupić kółka przejdź do pozycji Komplet kół jezdnych do wiaty

ROZWIĄZANIE WANDALOODPORNE:

Jako rozwiązanie wandaloodporne polecamy obicie wiaty z blachy trapezowej z zamontowaną ławeczka z listew drewnianych. Wiata dla zawodników obita blachą trapezową zapewnia największą odporność na incydenty i uszkodzenia.

TRANSPORT:

Dostarczamy wiaty stadionowe własnym transportem w dowolne miejsce na terenie Polski. Koszt transportu zależny jest od odległości z naszego magazynu do miejsca docelowego. Cena 3,60 zł/km trasy.

Rodzaj Wiata stadionowa
Konstrukcja ramy Stalowa z profili zamkniętych malowanych metodą natryskową
Wersja wiaty Mocowana na stałe do podłoża
Rodzaj siedziska Foteliki z polipropylenu (11 lub 25 cm) lub ławka drewniana
Kolor ramy wiaty Dowolny kolor z palety RAL
Materiał pokrycia wiaty Poliwęglan komorowy: bezbarwny, dymiony lub mleczny (opal)
Kółka jezdne Brak

Sprawdź 16 podobnych produktów w tej kategorii:

arrow_upward