Wrocławska hurtownia sprzętu sportowego i fitness LEGEND Sport Sp. z o.o. stworzona z miłości do sportu.

Hurtownia sportowa Legend z miłosci do sportu.png

Liczby są nieubłagane. Wynika z nich, że już 28 lat, bo od 1992 roku produkujemy, importujemy i dostarczamy najwyższej jakości sprzęt sportowy, turystyczny oraz fitness dla szkół, klubów sportowych, siłowni i sal treningowych.

Prowadząc sprzedaż hurtową wyposażenia sal i boisk sportowych dla jednostek oświaty, ośrodków sportu, rekreacji i turystyki. Realizujemy zamówienia dla szkół i klubów sportowych, wyposażamy sale gimnastyczne, realizujemy zapytania ofertowe.

Realizując oczekiwania naszych Klientów prowadzimy sprzedaż tradycyjną i wysyłkową. Dostrzegając potrzeby i zmiany na rynku wprowadzamy do naszej oferty zawsze ciekawy i oryginalny asortyment. Dzięki temu, iż jesteśmy bezpośrednim importerem oraz producentem gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość naszych produktów. Zależy nam na stałym podnoszeniu rangi naszej marki.

Zawsze oferujemy korzystne rabaty przy większych zamówieniach i dla stałych klientów.

Przez te kilkanaście lat prowadzenia działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w rozpoznawaniu potrzeb klientów oraz sprawnym działaniu dążącym do ich realizacji. Dzięki temu Nasza Firma LEGEND cieszy się dużym zaufaniem wielu klientów, sklepów sportowych i ośrodków w całej Polsce.

Hurtownia sportowa LEGEND to...

PROFESJONALIZM - maksymalne bezpieczeństwo transakcji, ekspresowe wysyłki;
DYNAMIZM - stały rozwój i zaangażowanie;
KOMPETENCJE - wykwalifikowany personel, pomoc dla klientów;
PEŁNE ZADOWOLENIE - gwarancja jakości i najniższe ceny na rynku.

Podstawą udanych zakupów jest dobry kontakt z klientem oraz pełny dostęp do informacji, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Chętnie odpowiemy na każde pytanie i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

LEGEND był oficjalnym partnerem POLSKIEGO ZWIĄZKU LEKKIEJ ATLETYKI w roku 2015 i 2016.

logo PZLA Legend.png

Hurtownia Sportowa jest zlokalizowana w pobliżu obwodnicy autostradowej Wrocławia.

Działalności naszej firmy opiera się na doświadczeniu ludzi działających w branży sportowej już od kilkunastu lat. Wiedza z zakresu piłek, materiałów, sposobów wykonania pozwala Nam na fachowe i kreatywne doradzanie w zakresie odpowiedniego wyboru piłek, w zależności od Państwa potrzeb i zakładanego budżetu.

Jako bezpośredni importer zapewniamy konkurencyjne ceny, wysoką jakość wykonania  i elastyczne podejście do klienta. Współpracujemy z zaufanymi fabrykami, które osobiście sprawdzamy. Ponadto posiadamy przedstawicieli, którzy stacjonują na miejscu i kontrolują cały proces produkcyjny.

Miamy okazję współpracować z wybitnymi sportowcami, którzy obecnie angażują się w promocję sportu i zdrowego stylu życia.

1. RK Athletics - Klub lekkoatletyczny założony przez Roberta Korzeniowskiego

WWW.RKATHLETICS.COM

RK Athletics.jpg

---

2. Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia

akademiaurbasia.pl

Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Legend.jpg

3. Władysław Kozakiewicz:

Kozakiewicz dla Legend.jpg

arrow_upward