Prowadzimy sprzedaż wyposażenia sal i boisk sportowych dla organów administracji państwowej, jednostek oświaty, ośrodków sportu, rekreacji i turystyki.

Placówką budżetowym umożliwiamy dokonywanie zakupów z odroczonym terminem płatności. Zwyczajowo jest to dwutygodniowy termin płatności - 14 dni - w sporadycznych przypadkach bywa dłuższy.

Realizujemy zamówienia dla szkół i klubów sportowych, wyposażamy boiska, siłownie, sale gimnastyczne i fitness w niezbędny sprzęt sportowy startując w przetargach i realizując zapytania ofertowe.

W celu uzyskania odroczonego terminu płatności wystarczy złożyć zamówienie w naszym sklepie, wybrać opcję płatności przelewem i dopisać w wiadomości informację o potrzebie odłożonej płatności.

Dostrzegając potrzeby i zmiany na rynku wprowadzamy do naszej oferty zawsze ciekawy i oryginalny asortyment.

Dzięki temu, iż jesteśmy bezpośrednim importerem oraz producentem gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość naszych produktów. Zależy nam na stałym podnoszeniu rangi naszej marki.

Zawsze oferujemy korzystne rabaty przy większych zamówieniach i dla stałych klientów.

Przez te kilkanaście lat prowadzenia działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w rozpoznawaniu potrzeb klientów oraz sprawnym działaniu dążącym do ich realizacji. Dzięki temu Nasza Firma LEGEND cieszy się dużym zaufaniem wielu klientów, sklepów sportowych i ośrodków w całej Polsce.

Zapraszamy do współpracy!

arrow_upward